Uwaga

Żeromskiego 22,
66-400 Gorzów Wielkopolski

(095) 752-90-36
dziekanat@wssz.pl

W dniach 13 - 16.02.2020 r. w Karpaczu odbył się Sprawnościowy Obóz studentów II roku Ratownictwa Medycznego Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp.

Program zajęć wynikał ze standardów praktyki zawodowej dla tego kierunku studiów.

Ponadto w obozie udział wzięli ratownicy medyczni Pogotowia Ratunkowego Powiatu Märkisch Oderland.

Podczas zajęć zrealizowano następującą tematykę:

  • BLOK RATOWNICTWO GÓRSKIE
  • BLOK RATOWNICTWO MEDYCZNE
  • BLOK SPORTOWY
  • BLOK RATOWNICTWO GÓRSKIE - RATOWNICTWO LAWINOWE
  • POKAZ AKCJI RATUNKOWEJ RATOWNIKÓW GÓRSKICH GOPR PO WYPADKU NA STOKU NARCIARSKIM

W okresie trwania Obozu Sprawnościowego instruktorzy Grupy Karkonoskiej GOPR wraz z instruktorami Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim z determinacją i poświęceniem realizowali obowiązujący program, który w sposób naturalny i praktyczny pozwolił zapoznać się ze specyfiką medycyny ratunkowej w rejonach górskich. Studenci WSZ wraz z partnerami niemieckimi nadzwyczaj dzielnie znosili trudy nowej nauki i zasłużyli na słowa szacunku i uznania. Pokonali następną trudność na drodze kształcenia, celem uzyskania prestiżowego tytułu zawodowego jakim jest licencjat ratownictwa medycznego.

W imieniu władz Uczelni uczestnikom Obozu Sprawnościowego Karpacz 2020 składam serdeczne podziękowania.

Jego Magnificencja Rektor

dr inż. Henryk Piekarski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy kierunek studiów Elektroradiologia Z dniem 04.07.2018 r. uzyskaliśmy uprawnienie do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku Elektroradiologia. Punkt rekrutacyjny mieści się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żeromskiego 22..

Czytaj więcej

W dniach 14 - 17.02.2019 r. w Karpaczu odbył się Sprawnościowy Obóz studentów II roku Ratownictwa Medycznego Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp. Program zajęć wynikał ze standardów praktyki zawodowej dla tego kierunku studiów. Ponadto w obozie udział wzięli ratownicy medyczni Pogotowia Ratunkowego Powiatu Märkisch Oderland.

Czytaj więcej Button

Artykuł 3.

Read More

Artykuł 4

Read More DE; ?>

Artykuł 5

Read More

Artykuł 6

Read More