Uwaga

Żeromskiego 22,
66-400 Gorzów Wielkopolski

(095) 752-90-36
dziekanat@wssz.pl

Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wielkopolskim zainteresowanym podnoszeniem kwalifikacji proponuje studia licencjackie o profilu praktycznym na dwóch kierunkach:

 

RATOWNICTWO MEDYCZNE

 

ELEKTRORADIOLOGIA

 
Uczelnia posiada uprawnienia do prowadzenia studiów w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Oferuje wysoki poziom kształcenia i troskę o każdego studenta. Nasze programy kształcenia spełniają oczekiwania pracodawców. Przy ich tworzeniu uczestniczą podmioty gospodarcze. Jakość studiów współtworzy doskonała kadra naukowo-dydaktyczna oraz dobrze wyposażona baza dydaktyczna. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi, dzięki podpisanym umową i porozumieniom.


Wybierając studia w mieście wojewódzkim Gorzowie Wielkopolskim, położonym na siedmiu wzgórzach nad Wartą, z piękną Katedrą z XIII wieku, spotkasz się z dynamicznie rozwijającym się miastem, dbającą o mieszkańców Radą Miasta oraz szeroką ofertą kulturalno-sportową (m.in. Filharmonia Gorzowska, Teatr im. Juliusza Osterwy, Stadion Żużlowy im. Edwarda Jancarza, cykliczne imprezy okolicznościowe organizowane przez władze miasta, piękne parki). Wśród tutejszych mieszkańców poczujesz się bezpiecznie i przyjaźnie.


Serdecznie zapraszamy Was do podjęcia nauki w Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim.

 

 

Nowy kierunek studiów Elektroradiologia Z dniem 04.07.2018 r. uzyskaliśmy uprawnienie do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku Elektroradiologia. Punkt rekrutacyjny mieści się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żeromskiego 22..

Czytaj więcej

W dniach 14 - 17.02.2019 r. w Karpaczu odbył się Sprawnościowy Obóz studentów II roku Ratownictwa Medycznego Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp. Program zajęć wynikał ze standardów praktyki zawodowej dla tego kierunku studiów. Ponadto w obozie udział wzięli ratownicy medyczni Pogotowia Ratunkowego Powiatu Märkisch Oderland.

Czytaj więcej Button

Artykuł 3.

Read More

Artykuł 4

Read More DE; ?>

Artykuł 5

Read More

Artykuł 6

Read More