Uwaga

Żeromskiego 22,
66-400 Gorzów Wielkopolski

(095) 752-90-36
dziekanat@wssz.pl

KOMUNIKAT REKTORA z dnia 20.10.2020 r.

 

W związku z decyzją Rządu o wprowadzeniu działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i podziałem kraju na obszary czerwone i żółte, informuję co następuje dalej:

Na dzień 20.10.2020 r. miasto Gorzów Wlkp. znajduje się w strefie żółtej. W związku z powyższym zaplanowane zajęcia na I Zjazd 23-25 października 2020 r. odbędą się w trybie stacjonarnym wg podanego planu. Informuję ponadto, że w pierwszym dniu Zjazdu odbędą się spotkania organizacyjne, dotyczące sposobu prowadzenia zajęć w najbliższym okresie czasu mając na uwadze sytuację pandemii w naszym kraju.

 

                                                                       Z poważaniem

                                                                       dr inż. Henryk Piekarski

                        Rektor Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim

 

 

Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wielkopolskim informuje uprzejmie o zakończeniu rekrutacji na studia I stopnia kierunek Ratownictwo Medyczne z dniem 30 września 2020 r. Limit miejsc został wyczerpany.

---------------------------------------------------------------------------


UWAGA!

Rekrutacja 2020/2021 na kierunki RATOWNICTWO MEDYCZNE, ELEKTRORADIOLOGIA rozpoczęła się z dniem 04.06.2020 r.

WIĘCEJ

 


KOMUNIKAT

    

Zarządzenie Rektora Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim w sprawie zasad organizacji zajęć dydaktycznych w okresie pandemii COVID-19 dla studentów kierunku ratownictwo medyczne w Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim

ZOBACZ KOMUNIKAT

 

Szanowni Państwo


Uprzejmie proszę studentów Ratownictwa Medycznego w Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim o zapoznanie się z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 1 kwietnia 2020 r. TUTAJ

 


 

 

 

 

 

APEL REKTORA WSZ

 

Szanowni Państwo


Studenci II i III roku Ratownictwa Medycznego w Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wlkp.
W związku z aktualnie panująca sytuacją epidemiologiczną na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, działaniami służb i instytucji podejmujących działania prewencyjno – lecznicze przy zwalczaniu pandemii wirusa Covid - 19 oraz apelem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zwracam się do Państwa z prośbą zaangażowania się w działania prewencyjne poprzez zadeklarowanie:

- gotowości do wsparcia działania zawodowych służb ratowniczych oraz sanitarno-   epidemiologicznych w zwalczaniu wirusa Covid-19

- możliwości potencjalnego pełnienia dyżurów ratowniczych w zespole ratowniczym koordynowanym przez Grupę Ratownictwa Medycznego Obrony Cywilnej w Kostrzynie nad Odrą w sytuacji zintensyfikowania działań ratowniczych i dalszego rozprzestrzeniania się pandemii.

Wszelkie zainteresowane osoby, które wyrażają gotowość do działania prosimy o zgłaszanie się drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W mailu prosimy podać następujące dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data i miejsce urodzenia, telefon kontaktowy oraz posiadane uprawnienia przydatne w ratownictwie (np.: ratownik KPP, ratownik medyczny, pielęgniarka, itd.).
W związku z dynamicznie zmieniająca się sytuacja prosimy o zgłoszenie się w możliwie najszybszym czasie - max 48 godzin. Szczegółowe informacje przesyłane będą droga elektroniczną przez koordynującego działaniami.
Liczę i głęboko wierze, iż dotychczasowe doświadczenie, wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie kształcenia na Uczelni, praktyk zawodowych czy dyżurowania podczas zabezpieczenia medycznego imprez masowych pozwolą na profesjonalne udzielanie świadczeń zdrowotnych w sytuacji konieczności podjęcia dyżurów ratowniczych.


Z poważaniem
dr inż. Henryk Piekarski
Rektor Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim

 

 

dr inż. Henryk Piekarski
 

Działajmy razem przeciwko koronawirusowi! ZOBACZ KOMUNIKAT


 

KOMUNIKAT 

W związku z informacjami o rozprzestrzenianiu się KORONAWIRUSA zalecamy na bieżąco monitorować komunikaty na stronach:

1. Ministerstwa Zdrowia - https://www.gov.pl/web/zdrowie/wiadomosci

2. Głównego Inspektora Sanitarnego - https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

3. Ministerstwa Spraw Zagranicznych (informacje dla podróżujących) - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych/

 

Zalecamy zapoznać się z poniższymi komunikatami:

Koronawirus - co musisz wiedzieć?

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

 

Przydatne materiały o koronawirusie SARS-CoV-2

https://gis.gov.pl/aktualnosci/przydatne-materialy-o-koronawirusie/

 

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla uczelni w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem 

https://www.gov.pl/web/nauka/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-uczelni-w-zwiazku-z-potencjalnym-ryzykiem-zakazenia-koronawirusem

 

Apel Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z występowaniem koronawirusa w Polsce

https://gis.gov.pl/aktualnosci/apel-glownego-inspektora-sanitarnego-w-zwiazku-z-wystepowaniem-koronawirusa-w-polsce/

 

Infolinia NFZ (nr tel. 800-190-590), pod którą można uzyskać informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.Studia pomostowe dla pielęgniarek

 

Wyższa Szkoła Zawodowa

w Kostrzynie nad Odrą

zrealizowała projekt pod nazwą:

„Kształcenie zawodowe pielęgniarek

i położnych w ramach studiów

pomostowych”.

Nowy kierunek studiów Elektroradiologia Z dniem 04.07.2018 r. uzyskaliśmy uprawnienie do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku Elektroradiologia. Punkt rekrutacyjny mieści się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żeromskiego 22..

Czytaj więcej

W dniach 14 - 17.02.2019 r. w Karpaczu odbył się Sprawnościowy Obóz studentów II roku Ratownictwa Medycznego Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp. Program zajęć wynikał ze standardów praktyki zawodowej dla tego kierunku studiów. Ponadto w obozie udział wzięli ratownicy medyczni Pogotowia Ratunkowego Powiatu Märkisch Oderland.

Czytaj więcej Button

Artykuł 3.

Read More

Artykuł 4

Read More DE; ?>

Artykuł 5

Read More

Artykuł 6

Read More